Jesteś w: O nas

O nas

Fascynacja zielenią

Praca z roślinami to dla mnie przede wszystkim pasja oraz kontynuacja rodzinnych tradycji. Już w dzieciństwie pomagałam mojemu dziadkowi - ogrodnikowi z zamiłowania - hodować winogrona, kwiaty i drzewa. Mojej pasji z dzieciństwa podporządkowałam także swoją drogę zawodową - jestem z wykształcenia architektem krajobrazu. Firmę Ogrody Czyszewska prowadzę od 2005 roku starając się stale podnosić poziom oferowanych usług i systematycznie zwiększając asortyment roślin najwyższej jakości.

Profesjonalizm i jakość

W centrum ogrodniczym Ogrody Czyszewska znajdziecie Państwo popularne i najczęściej poszukiwane rośliny, a także wiele rzadko spotykanych gatunków. Staram się, żeby oferta asortymentu roślinnego była bardzo zróżnicowana i stała na wysokim poziomie, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących rzadkich okazów lub nowości. Oferowanie ciekawego asortymentu roślin jest możliwe jedynie dzięki licznym kontaktom z dostawcami z kraju i zagranicy (m. in. z Niemiec). Na poszukiwaniu (bezpośrednio u szkółkarzy i producentów) ciekawych, zdrowych i wysokiej jakości roślin spędzam wiele zimowych tygodni, tak żeby wiosną mogli Państwo wybierać spośród kilkuset gatunków. Pomocą i radą w wyborze roślin zawsze służy doświadczony i znający rośliny zespół pracowników firmy.

Oryginalne projekty zieleni

Dzięki posiadanemu wykształceniu, wieloletniej praktyce i fascynacji zielenią projektowane przeze mnie ogrody są nietuzinkowe. Nawet najmniejszy ogród staram się zaprojektować, tak by był unikalny i zwracał uwagę oryginalnymi rozwiązaniami. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dopasowując go do oczekiwań klienta, jego możliwości finansowych i wielkości terenu zielonego. Zakładamy ogrody mające wielkość od stu do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do moich zadowolonych klientów, a ja będę miała okazję sprawić Państwu radość dzięki widokowi pięknych roślin w Waszych ogrodach.

Julitta Czyszewska