Jesteś w: Gotowe kompozycje w donicach

Gotowe kompozycje w donicach

Chcesz mieć ciekawe rośliny na tarasie, balkonie lub w kawiarnianym ogródku? Nie masz czasu na wybór i sadzenie roślin? Nie przepadasz za pracami ogrodniczymi? To oferta dla Ciebie!


Proponujemy gotowe kompozycje złożone z eleganckich iglaków lub krzewów liściastych posadzonych w stylowych donicach lub impregnowanych, ozdobnych drewnianych skrzyniach. Aby rośliny mogły przetrwać zimę wszystkie pojemniki są ocieplane styropianem lub folią pęcherzykowatą. Polecamy także usługę stałej pielęgnacji posadzonych roślin: nawożenie, przycinanie, przesadzanie, wymiana roślin itp. Ze względu na rozmiary roślin oraz wielkość i ciężar pojemników nasadzenia wykonywane są u klienta.
Oferujemy kompozycje już od 100 zł/ sztukę. Możliwe jest kupno zarówno całych kompozycji, jak również samych donic lub skrzyń i skomponowanie własnego zestawu.
Ceny uzależnione są od rodzaju i wielkości pojemnika oraz dobranych roślin. Obejmują także koszt podłoża do posadzenia roślin, ewentualnej ściółki (kora) oraz robocizny.